Rodeo Draws - 202​2 Season 

Hand Hills, AB - 4 Teams

1. M. Trabysh

2. J. Loken

3. Mean Green

4. V. Good Eagle

Kispiox, BC - 5 Teams

1. A. Puhallo

2. C. Nikolaisen

3. C. Brown

4. F. Bell

5. W. Tashoots

Lea Park, AB - 7 Teams

1. J. Loken
2. Mean Green
3. C. Nikolaisen
4. M. Trabysh

5. V. Good Eagle

6. Wasylciw Ranch

7. S. Trynchuk

Princeton, BC - 3 Teams

1. A. Puhallo
2. F. Bell

3. R. Dillman

Vanderhoof, BC - 5 Teams

1. A. Puhallo

2. C. Nikolaisen

3. Mean Green

4. J. Loken

5. C. Brown

Ponoka, AB - 4 Teams

​1. M. Trabysh

2. Mean Green

3. J. Loken

4. C. Nikolaisen

Williams Lake, BC

​1. A. Puhallo

2. B. Asp

3. F. Bell

4. C. Brown

5. R. Dillman

Hairy Hill, AB 

1. Mean Green

2. M. Trabysh

3. D. O' Reilly

4. S. Trynchuk

5. C. Nikolaisen

6. J. Loken

7. Wasylciw Ranch

8. T. Foster

Pritchard, BC

1. A. Puhallo

2. C. Nikolaisen

3. V. Good Eagle

4. F. Bell

Teepee Creek, AB

1. TBD

Quesnel, BC

1. TBD

Roe Lake, BC

1. TBD

Bruce. AB

1. TBD

Kyle, SK

1. TBD

Grimshaw, AB

1. TBD

Williams Lake, BC

1. TBD

Buck Lake, AB

1. TBD

Smithers, BC

1. TBD

Past Rodeo Draws - 202​1 Season 

Teepee Creek, AB - 7 Teams

  1. M. Trabysh

  2. W. Wasylciw

  3. J. Loken

  4. A. Puhallo

  5. D. Leonard

  6. V. GoodEagle

  7. J. Hansen (local)

 

Quesnel, BC - 3 Teams

  1. A. Puhallo

  2. D. Leonard

  3. F. Paulin

  4. J. Simpson

 

Lea Park, AB - 6 Teams

  1. A. Puhallo

  2. M. Trabysh

  3. J. Loken

  4. W. Wasylciw

  5. D. Leonard

  6. V. GoodEagle

 

Rockyford, AB - 7 Teams

  1. A. Puhallo

  2. M. Trabysh

  3. J. Loken

  4. Z. Goodeagle

  5. D. Currie

  6. D. Wilson

  7. D . Leonard

 

Bruce, AB - 6 Teams

  1. A. Pulhallo

  2. J. Loken

  3. D. Wilson

  4. W. Wasylciw

  5. M. Trabysh

  6. F. Paulin

 

Kyle, SK - 4 Teams

  1. J. Loken

  2. W. Wasylciw

  3. D. Wilson

  4. M. Szeles

Quesnel - 8 Teams

  1. A. Puhallo

  2. D. Leonard

  3. O. Stowell

  4. J. Loken

  5. W. Wasylciw

  6. F. Paulin

  7. Z. Goodeagle

  8. D. Currie

 

Drayton Valley - 6 Teams

  1. M. Trabysh

  2. J. Loken

  3. W. Wasylciw

  4. V. Good Eagle

  5. Z. Good Eagle

  6. D. Currie

 

Smithers - 4 Teams

  1. A. Puhallo

  2. O. Stowell

  3. F. Paulin

  4. R. Dillman

 

Water Valley - 5 Teams

  1. M. Trabysh

  2. D. Wilson

  3. V. Good Eagle

  4. W. Wasylciw

  5. D. Wasylciw

 

Ranfurly - 6 Teams

  1. J. Loken

  2. J. Wannell

  3. M. Trabysh

  4. V. Good Eagle

  5. W. Verbeek

  6. W. Wasylciw